A CLASSIC SERİSİ 

Ekstrensek deri yaşlanmasına karşı kırışık önleyici tedavi

A vitamini cilt yaşlanmalarına uyarıcı etki gösterir, cildin temel yapısı ve fonksiyonu için önem taşır. Kollajen oluşumuna ve enzim aktivitesine  etkileri cildin onarıcı mekanizması üzerinde olumlu etkilere sahip olduğunu gösterir. KLAPP COSMETİCS tarafından geliştirilen Retinol’ün bu özelliklere uygunluğu kanıtlanmıştır. Çağımızın en etkili aktif bileşenlerini  hassas ve dengeli konsantrasyonlarda seçkin cilt bakım ürünleriyle sunuyoruz. Gözle görünür bir başarı: taze ve sıkı bir cilt.

SERİ İÇERİSİNDEKİ ANA MADDELER

VİTAMİN A (RETİNOL)  : Yağda eriyen bir vitamindir. Enzimleri aktive eder, hücre bölünmesini uyarır. Yenileyici etkisi vardır. Prematüre cildi korur. Epidermisin keratinleşme süresini normalleştirir.

VİTAMİN A-PALMİTAT : A Vitamini ekstresidir. Hücre bölünmesini düzenler. UV ışınları nedeniyle hasar görmüş cildi yeniler. Kollajen oluşumunu destekler.

SİLK (İPEK) PROTEİN : Homojen bir koruyucu film oluşturur. Dehidrasyondan kaynaklı zararlara karşı korur. Derinin direncini arttırır.

CERAMİDES (SERAMİD) : Epidermisin önemli bir bileşenidir., Hücrelerarası bölgede bulunur. Cilt fonksiyonları üzerine etkilidir.

BİO_ACTIVATOR  ATP : ATP ( adenintriphosphat) = hücrenin enerji deposudur. Enzimatik özelliği ile enerji taşıma ve depolamaya yardımcıdır. 

HYALURONİC ACİD:  Bioteknolojik esaslar ile belirgin nem bağlama kapasitesi sağlerken cildi yumuşatma ve sıkılaştırmayı hedefler.

PLANT OİLS ( BİTKİ YAĞLARI ) : Cilt bakım özellikleri yüksek bitkisel yağlar barındırır. 

PANTHENOL : Rejenerasyon, hasarlı derinin  yenilenmesi amaçlarken  Anti-inflamatuar etkisi sayesinde cildi yatıştırır. Hücre gelişimini destekler.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır