KLAPP Kozmetik güzellik dünyasında bir öncüdür. Yenilikçi uygulamalarını zamanın ötesinde temsil eder. Bizim için "Alman Malı" ifadesi bir kalite sözüdür. 35 yılı aşkın bir tecrübe, sürekli araştırmalar, en yeni ve en ileri teknolojili aktif içeriklerin ve yöntemlerin geliştirilmesi her zaman ürün başarılarımızın temel gücü olmuştur.

Sadece Almanya’da 230 ofis çalışanımızın yarıya yakını sahada ve müşteri hizmetleri biriminde çalışmaktadır. Saha gözlemleriyle birlikte müşterilerimizin bakıma yönelik bireysel talep ve ihtiyaçlarıyla da ilgilenmektedir.
75’ten fazla ülkede 12000’i aşkın kurumun ve bakım merkezinin güvenini kazanmış durumdayız.

CİLT BAKIM UYGULAMALARI VE ÜRÜNLER

KLAPP’ın güçlü cilt bakım sistemi ; evde kullanım ürünleriyle (treatment) tamamlanmış, yenilikçi ve çok farklı çeşitlerde uygulanan bir bakım kavramı geliştirmiştir.

KLAPP ürünleri ve yöntemleri, her cilt tipi için özel olarak tasarlanır. Farklı cilt ve ortam koşulları dikkate alınarak geliştirilir. Hem kadın hem de erkek için ‘’bütünsel güzellik amacıyla’’ yüz, göz çevresi, dudak, vücut, boyun ve dekolte için özel olarak üretilir. Farklı serilerin içerikleri birbirleri ile kombin edilebilir.

Sonuç olarak ; cilt bakımı, yenileme ve sağlık için ayrı ayrı uygulama zenginliğine sahip kusursuz bakım ürünleridir.

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır