IMMUN Serisi

Hassas ve Kızarık Cilt Bakımı

IMMUN serisi, cildin bağışıklık sistemini güçlendirici bakım serisi olarak geliştirilmiştir. Cildin doğal dengesini geri kazandırmak için en yeni biyoteknolojik aktif içerikler kullanılmıştır. Özellikle koruyucu mekanizmasında bozukluklar olan hassas ve kuru ciltler için kullanılır. Bu ciltlere toksitler kolayca nüfuz eder ve böylece cilt kızarıklaşır, genellikle pul pul ve pürüzlü gözükür. Immun, özellikle hassas ciltlerdeki erken yaşlanmaya sebep olan irritasyonlara etki eder.  IMMUN serisi, zararlı UV ışınlarına, çevresel ve kimyasal irritasyonlara karşı cildin koruyucu bariyerinin oluşmasına yardımcı olur. Ayrıca serbest radikalleri bloke eder. Serbest radikaller derinin içerden yaşlanmasına sebep olur. IMMUN serisi ile cilt daha az hassaslaşır, çevresel ve stres etkilerine karşı daha etkili savaşır. İrritasyonlu ciltte, cildin kendi kendine iyileşme sürecini desteklemek için spesifik ve uzun süreli destek sağlar. Cilt hasarlarını önlemeye yardımcı olur. Cildin doğal dengesini arttırarak erken cilt yaşlanması üzerine etki eder.

Immun serisinde hassas ve kızarık ciltler için  günlük bakım ve  gece bakımı için farklı ürünler düşünülmüştür. Klapp Immun Hassas ve Kızarık Ciltler İçin Gündüz Bakım Kremi ciltte optimum nemlenme sağlamaya yardımcı hafif kremdir. Esnek ve sağlıklı cilt tonu elde edilmesine yardımcı olur. Kuru ve hassas deri için uygundur. Sabahları iyice temizledikten sonra boyuna ve yüze yumuşak ve dairesel hareketlerle uygulanır.  İritasyonlu cildi rahatlatır.  Klapp Immun Hassas ve Kızarık Ciltler İçin Gece Kremi nem tutucu ve yenileyici etkisi olan, yumuşak gece kremidir. Bioteknolojik aktif içerikleri derinin kendi savunma sistemini güçlendirir, irritasyon belirtilerini gidermeye yardımcı olur. Klapp ın uzmanlık alanı olan Anti-aging özelliği bu serideki ürünlerde de bulunmaktadır. Düzenli kullanıldığında yaşlanma belirtilerinin azaltılmasına yardımcıdır.Nemi az, kuru ve hassas deri için uygundur. Geceleri yüz ve boyuna uygulanır. Uyurken ciltfi onarma etkisi vardır.

Hassas ve kızarık cilttlerde rutin cilt bakımı dışında sorunlu dönemlerinde cildi rahatlatıcı etkisiyle kullanıcıların en çok tercih ettiği farklı cilt bakım ürünleri de seride mevcuttur. Yüzdeki kılcal damarların belirginleşmesiyle ortaya çıkan rahatsızlık olan kuperoz için Klapp Immun Kuperozlu Ciltler İçin Konsantre Serum ve problemli ve hassas ciltlerde rahatlatıcı,  serinletici  etkisiyle ön plana çıkan jel formundaki Klapp Immun Hassas ve Kızarık Ciltler İçin Yatıştırıcı Jel güneş etkisiyle oluşan cilt hasarlanmasını engellemeye yardımcı olan iki ürün haricinde, cilde yoğun nem sağlayan %90 doğal aloe vera ekstresi içeren nemlendirici Klapp Immun Hassas ve Kızarık Ciltler İçin Ciltler İçin Aloe Vera İçerikli Nemlendirici Konsantre ve göz çevresinin esnekliğini korumaya ve cildi nemlendirmeye yardımcı Klapp Immun Hassas ve Kızarık Ciltler İçin Göz Çevresi Jeli seçenekleri mevcuttur.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır